A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великокардашинський старостинський округ
Голопристанська громада Херсонська область

Про створення органів самоорганізації населення на території старостинського округу

Дата: 30.06.2021 11:42
Кількість переглядів: 900

Відповідно до рішень 9 сесії Голопристанської міської ради 8-го скликання від 27.05.2021 створено органи самоорганізації населення на території Великокардашинського старостинського округу:

 

село Велика Кардашинка:

 

  • квартальний комітет вулиць Богдана Хмельницького, Черкаська, Нова, Степова, Миру:

Щебля Тетяна Павлівна, Коханевич Яна Іванівна;

  • квартальний комітет вулиць Одеська, Першотравнева:

Ласінський Геннадій Геннадійович, Голофастова Ольга Олександрівна;

- квартальний комітет вулиць Шевченка, Українська, Новоселів, Шкільна:

Мороз Алла Леонідівна, Герасімова Вікторія Сергіївна;

  • квартальний комітет вулиць Подільська, Молодіжна, Кримська, провул.Мирний:

Компанець Ірина Петрівна, Філіпова Анастасія Миколаївна;

  • квартальний комітет «Ковтуни»:

Воронькова Олена Леонідівна, Марухненко Ірина Василівна.

 

 

село Мала Кардашинка:

 

  • квартальний комітет вулиць Кардаша, Шкільна, Зелена, провул.Мирний:

Богданов Олександр Сергійович, Проценко Вікторія Анатоліївна;

  • квартальний комітет вулиць Вишнева, Запорізька, Георгіївська, провул.Східний:

Тищенко Юлія Дмитрівна, Тітовець Володимир Вячеславович;

  • квартальний комітет вулиць Перемоги, Українська, Вільшана, провул.Садовий:

Чистік Руслан Валерійович, Толмачова Розалія Жамілівна;

  • квартальний комітет вулиць Берегова, Легендарна, Лугова, провул.Озерний:

Скакун Олег Віталійович, Вихристенко Вячеслав Вікторович.

 

Село Кардашинка:

 

  • квартальний комітет «Центральний» (в межах вулиці І Травня, частини вулиці Берегової):

Лямзін Сергій Сергійович, Заїка Валентина Петрівна;

  • квартальний комітет «Південний» ( в межах вулиць Миру, Дніпрової, частини вулиць Лесі Українки, Шевченка, Берегової, частини провулку Шкільного):

Сребний Сергій Валентинович, Гомон Дарія Іванівна;

- Квартальний комітет «Північний» (в межах частини вулиць Лесі Українки, Шевченка, Сонячної, Дачної, частини провулку Шкільного) Філіпова Тетяна Вікторівна, Чепішко Людмила Вячеславівна;

  • Квартальний комітет «Дачний» (в межах вулиць Лугової, Лісової, частини вулиць Дачної, Сонячної, Лесі Українки, Шевченка)

Пархоменко Микола Петрович, Вакуленко Наталя Юріївна;

  • Квартальний комітет вулиці І Травня:

Пашкевич Григорій Степанович, Шевченко Тетяна Миколаївна.

 

Село Кохани:

 

  • квартальний комітет «Кохани»:

Валентюк Ірина Олегівна, Познякова Лілія Євгеніївна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора