A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великокардашинський старостинський округ
Голопристанська громада Херсонська область

Події старостинського округу

16 квітня, відбулися зустрічі населення сіл Велика Кардашинка та Мала Кардашинка з міським головою Бабичем О.В. та його заступником Линник С.Г.. Серед питань, що обговорювались, були: обрання ініціативної групи (квартальних) для представництва інтересів жителів населених пунктів Великокардашинського старостинського округу в ОТГ, централізований вивіз побутового сміття, підвіз дітей до навчальних закладів, пільгове перевезення пасажирів, грейдерування доріг та багато інших. Учасники зустрічі отримали відповіді на всі запитання, що їх цікавили. Міський голова Бабич О.В. пообіцяв і надалі проводити такі зустрічі з населенням громади для тісної взаємодії влади та суспільства.

Подяка спонсорам

Як і обіцяли, оприлюднюємо списки жителів села Велика Кардашинка, які надали спонсорську допомогу на будівництво та облаштування дитячих майданчиків. Висловлюємо велику подяку громадянам:

15:13 17.09.2021

День захисту дітей

1 червня працівники Великокардашинського ЦКіД згуртували маленьких мешканців громади на розважально- ігрову програму:

13:54 08.06.2021

Графік планового відключення електроенергії на червень місяць 2021 року

У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів, які знаходяться на території Вашого органу місцевого самоврядуваня.Роботи, що будуть проводитися: Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ 901.Перерва постачання електричної енергії очікується 16.06.2021, з 08:30 по 16:30.Адреси побутових та особові рахунки юридичних споживачів, енергопостачання яких буде тимчасово припинено:

15:22 25.05.2021

Благодійний Великдень

Великодні подарунки (набори продуктів харчування) до свята Воскресіння Христового отримали жителі сіл старостинського округу - багатодітні, малозабезпечені сім'ї, люди похилого віку, особи з інвалідністю... 

16:30 06.05.2021

Благоустрій території

Протягом квітня місяця на території населених пунктів Великокардашинського старостинського округу тривають роботи з благоустрою. Спільними зусиллями працівників освітніх закладів, працівників культури, старостинського округу, активних та небайдужих мешканців села із залученням техніки учасників акції та транспортних засобів, наданих Голопристанською міською радою, було ліквідовано сміттєзвалища в селі Кардашинка та селі Кохани, приведено до належного санітарного стану території парків, біля Обеліску в селі Велика Кардашинка та пам'ятних знаків в селі Мала Кардашинка та Кардашинка, прибрано території колишнього будинку культури в селі Мала Кардашинка, дитячого майданчика - в селі Кардашинка. Проведено роботи з озеленення населених пунктів, облаштування автобусних зупинок тощо. Велика подяка усім, хто приймав участь у Місячнику благоустрою, усім, хто долучився до акції, не шкодуючи власних сил та часу!

13:19 19.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора