A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великокардашинський старостинський округ
Голопристанська громада Херсонська область

Зелені хутори Таврії

Зелені Хутори Таврії пропонують незвичайний відпочинок на природі, в якому можна об»єднати розваги, ігри і знання!

Зелені Хутори Таврії - єдиний в східній Європі комплекс, розташований на незайманій природі Таврійської лісостепової зони - це Україна в своїй історичній і культурній мініатюрі. Територія хуторів займає більше ста гектар.

В нас можна дізнатися все про народні українські ремесла, пройти майстер-клас або купити товари ручної роботи, покататися на конях, злетіти на тарзанці або зайнятися скелелазінням, відвідати мотузковий парк або з»їсти смачний український обід. На Зелених Хуторах Таврії справжнє роздолля для дітей. Тут можна провести вихідні або шкільні канікули. У нас можливий відпочинок на природі з дітьми, корпоративний відпочинок, проведення весіль, днів народжень та будь-яких святкових подій. Беріть з собою своїх рідних, близьких та друзів, і приїжджайте відпочивати на Зелені Хутори Таврії!

Для того, щоб відпочинок на природі вдався і запам»ятався надовго, Вам потрібно лише приїхати на Зелені Хутори Таврії. Для цього, просто зателефонуйте за номером, який вказаний на нашому сайті, на сторінці «Контакти».

ОБЕРІТЬ СВІЙ ВІДПОЧИНОК НА ПРИРОДІ І РОЗВАЖАЙТЕСЯ НА ПОВНУ

Довідки за телефонами: +38 050 87 66 974; +38 097 24 24 020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора